O nas

Zakład Stolarski Krzynówek istnieje już od 1968 roku.

W ciągu ponad 40 lat firma zdobyła ogromne doświadczenie w zakresie produkcji stolarki okiennej i drzwiowej. Zarówno okna jaki i drzwi naszej firmy wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. Zapewniają one znakomitą szczelność, ciepłochłonność oraz izolację akustyczną. Posiadamy stałych, renomowanych dostawców materiałów, dzięki którym nasze produkty wyposażone są w najlepsze podzespoły, które połączone z solidnością naszego wykonania, tworzą najwyższej jakości ofertę. 

Posiadamy własną wystawę naszych wyrobów, na której możecie Państwo osobiście sprawdzić jakość i solidność ich wykonania. 

Posiadany park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie naszej załogi pozwala nam zaoferować solidnie wykonane produkty. 

Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej, na które udzielamy 3-letniej gwarancji. 
 

Posiadamy w sprzedaży suchą tarcicę sosnową w klasie I-III o wilgotności 8-10% suszoną komorowo.

Wykonujemy również usługi profesjonalnego suszenia tarcicy powierzonej przez Klienta. Proces ten odbywa się w jednej z dwóch nowoczesnych komór suszarniczych sterowanych komputerowo. Dzięki temu tarcica po wysuszeniu odznacza się najwyższym poziomem jakości.


Głównym celem działalności naszej firmy jest zaspokajanie wymagań Klientów, a środkiem do osiągnięcia tego celu jest zapewnienie niezmiennie wysokiego standardu naszych wyrobów - takiego, który spełni wszystkie oczekiwania klientów co do poziomu jakości i niezawodności produktu.

Pobierz nasz katalog 2017

DE Katalog 2017