Drzwi drewniane
Drzwi drewniane z Krakowa - wytrzymałe i funkcjonalne

Właśnie urządzasz dom lub mieszkanie i chcesz zainwestować w najwyższej jakości drzwi drewniane – zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne? Firma Krzynówek z Krakowa oferuje szeroki asortyment nowoczesnej stolarki drzwiowej, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Drzwi drewniane wewnętrzne wykonane są z drewna sosnowego klejonego warstwowo, oklejane obłogami naturalnymi z drzew krajowych i egzotycznych o grubości 2 mm. Oferujemy ościeżnice na grubość muru, obustronnie wykończone opaskami. Dodatkowo w wybranych modelach drzwi montujemy elementy ozdobne ze stali nierdzewnej. Drzwi drewniane zewnętrzne wykonane są z drewna sosnowego klejonego warstwowo. Ich powierzchnia jest dodatkowo zabezpieczona lakierami firmy SIKKENS, dzięki czemu zyskuje jeszcze lepsze parametry – jest odporna na działanie m.in. czynników atmosferycznych. Stosujemy zasuwnice drzwiowe blokowane klamką z zamkiem dodatkowym firmy FUHR. W drzwiach drewnianych instalujemy po stronie zawiasu bolce antywyważeniowe. Montujemy także klamki i szyldy ze specjalnym wzmocnieniem antyrozwierceniowym firmy HOPPE, który zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Posiadamy także w swojej ofercie drewniane drzwi przeciwpożarowe w klasie EI30 i EI60 wykonane w systemie Halspan. Drzwi mogą był okleinowane okleinami naturalnymi, wykańczane płytami MDF lub listwami drewnianymi. Drzwi możemy wykonać pełne lub z przeszkleniem.

Dostawca drzwi drewnianych z Krakowa
Produkowane w naszym zakładzie pod Krakowem drewniane drzwi wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, a także walorami estetycznymi. Posiadamy własne wzory drzwi drewnianych, a także realizujemy zamówienia według indywidualnych projektów naszych klientów. Niezależnie od tego, czy wykańczasz dom utrzymany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, czy realizujesz inwestycję o klasycznym designie – nasze drzwi drewniane idealnie oddadzą charakter każdego budynku. Przemyślana konstrukcja oraz dbałość o wykonanie najdrobniejszych detali sprawiają, że drzwi z drewna z Krakowa to gwarancja długiego użytkowania!
Jakie drzwi z drewna wybrać?
Zależy Ci na komforcie termicznym wewnątrz pomieszczenia oraz doskonałej izolacji akustycznej? A może stawiasz na bezpieczeństwo i chcesz zainwestować w drzwi drewniane wyposażone w specjalny system antyrozwierceniowy? Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy służą pomocą na każdym etapie wybierania drewnianych drzwi z Krakowa. Dzięki nam poczujesz się komfortowo i bezpiecznie we własnym domu. Nie znalazłeś idealnego modelu? Skontaktuj się z nami, a postaramy się dostarczyć Ci produkt, który spełni Twoje indywidualne oczekiwania. W ofercie posiadamy zarówno drzwi drewniane utrzymane w stylu klasycznym, jak i modele oryginalne, wykończone obłogami wykonanymi z egzotycznych gatunków drewna.
Realizacje z naszymi drzwiami
Posiadamy duże doświadczenie w zakresie produkcji drzwi drewnianych – nasz zakład pod Krakowem od lat wykonuje wysokiej jakości produkty, również na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do sprawdzenia galerii zrealizowanych prac oraz skontaktowania się z naszymi pracownikami.
Przykładowe realizacji z naszymi drzwiami