FAQ - Okna drewniane

Okna drewniane czy plastikowe? Jakie wybrać?

Okna drewniane czy plastikowe? By ułatwić podjęcie decyzji, przedstawiamy wady i zalety obu rodzajów okien. Mamy nadzieję, że przedstawione zestawienie będzie pomocne i ułatwi Ci wybór okien dostosowanych do oczekiwań i potrzeb.

Czytaj więcej

 

Dlaczego okna drewniane - wady i zalety

Dlaczego okna drewniane​będą najlepszym wyborem, gdy budujemy dom lub remontujemy mieszkanie? By odpowiedzieć na to pytanie, przygotowaliśmy zestawienie pod tytułem „​Okna drewniane - wady i zalety​ ”. Warto zapoznać się z nim, zanim podejmiemy decyzję o zakupie.

Czytaj więcej

 

Ile kosztują okna drewniane i od czego uzależniona jest cena?

Jaki wydatek musimy wziąć pod uwagę decydując się na okna drewniane? Cena uzależniona jest od wielu czynników. Stąd też odpowiedź na pytanie o to, ile kosztują okna drewniane, nie jest, wbrew pozorom, taka prosta.

Czytaj więcej

 

Okna drewniane skrzynkowe - do jakich budynków pasują?

Solidne, wytrzymałe i wyjątkowo trwałe okna skrzynkowe są znane i stosowane od wielu lat nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Chociaż z biegiem czasu straciły na popularności, wciąż znajdują zastosowanie.

Czytaj więcej

 

Okna drewniane tradycyjne, wiejskie, góralskie retro czy nowoczesne? Style okien drewnianych

Zanim wymienimy okna drewniane starego typu na zapewniające komfort, funkcjonalność i elegancki wygląd nowoczesne okna drewniane, zastanówmy się, jaki styl okien drewnianych najlepiej pasować będzie do naszego mieszkania lub domu.

Czytaj więcej

 

Okna drewniane białe, brązowe, zielone, niebieskie? Najmodniejsze kolory

Nowoczesne okna drewniane dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu mamy możliwość jak najlepiej dopasować je do stylu naszego domu lub mieszkania. Czym jednak kierować się przy wyborze koloru ram okiennych? Oto kilka praktycznych podpowiedzi.

Czytaj więcej